Na kontaktoni

  Ningbo Ruifeng plastike Co, Ltd

  Adresë

  No.219 Dongshengroad, Zhenhai,

  Ningbo, Zhejiang, China.

  telefon

  Znj Katharine Li
  Email: katharine@nbrfsj.com
  Tel: 8615867839522
  WhatsApp: +8615867839522
  WeChat: li1520886341
  Znj Michael Huang
  Email: sales@nbrfsj.com Tel: 8615372678708 WhatsApp: + 8615372678708b Wechat: michellevvvv

  orë

  E hënë-e premte: 09:00 deri 6 pasdite

  Shtunë: 10:00 në 2pm

  E diel: mbyllur

  Duan të punojnë me ne?


  Regjistrohu për gazetën tonë

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

  Na ndiq

  në mediat tona sociale
  • sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns05
  WhatsApp Online Chat!