Procesi Injection embossed lëkure PVC për fytyrën këpucëve - China Ningbo Ruifeng plastike

  lëkurë proces injeksion embossed PVC për fytyrën këpucëve

  Përshkrim i shkurtër:

  We have over 15 years’ of experence to design, develop and marketing synthetic leather. Product Details Item NO. SHOES LEATHER RF009 Name Injection Process Embossed PVC Leather for Shoe Face Material PVC Thickness 0.9-1.0 mm  Width 54/55” Backing Nonwoven Price 1.85-2.35/meter Color Various Pattern Embossed MOQ 500 meters Sample  Free charges Usage Shoes, Sofa, Furniture, Chair etc Feature Abrasion-Resistance, Waterproof, Odourless, Anti-Mildew, Scratch ...


 • Min.urdhër Sasia: 500 metra
 • Furnizimi Aftësia: 1500000 metra / në muaj
 • Port: Ningbo
 • Termat pagesës: T / T, L / C, D / A, D / P, perëndimore Bashkimi, PayPal etj
 • FOB Referenca Çmimi: USD1.85-2.35/meter
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Ne kemi mbi 15 vjet experence për projektimin, zhvillimin dhe marketingun lëkurë sintetike.

  detajet e produktit

  Artikull NO. SHOES LEATHER RF009
  emër Injection Process Embossed PVC Leather for Shoe Face
  material PVC
  Trashësia 0.9-1.0 mm 
  gjerësi 54/55 "
  përkrahje nonwoven
  çmim 1.85-2.35/meter
  Ngjyrë disa
  model embossed
  moq 500 metra
  mostër  akuzat e lirë
  përdorim Shoes, Sofa, Furniture, Chair etc
  tipar Konsumuarit-Rezistenca, i papërshkueshëm nga uji, pa erë, Anti-myk, Scratch Rezistenca etj 
  standardet mjedisore Pass të arritur, RoHS, PAH, EN-71, Phthalate pagesë etj
  Fabrika Inspektimi: i mirëpritur

  produkt Aplikimi

  Këpucë lëkure 5Këpucë lëkure 4Këpucë lëkure 3Këpucë lëkure 2
  Main Export Markets

  Evropa, Amerika, Azia, Afrika etj

  Packaging & Shippment 

  paketimi Detail 30 -40meters / roll, secila rrokulliset me të fortë shenjë wrapped.Shipping film PVC dhe kartë ngjyra në anën e rrotull.
  Koha Lead 15-20 ditë pas 30% e depozitave paguar ose marrë L / C nga banka
  Shipping: Nga deti / nga ajri / nga express

   photobank (2)photobank

  Advantage Konkurruese fillore

   1.) "Cilësia është shpirti në një ndërmarrje" takohen shqetësimet mjedisore me metale të rënda, duke përfshirë të arritur, EN-71, RoHS, ftalat Lirë dhe shumë të tjerë;

   2.) "Me na paratë tuaja në të sigurt" kthim të plotë në rast të cilësisë ose dorëzimit vonesë kohë të keqe;

   3.) "Koha është flori", për ju dhe për ne, ne kemi punë ekip profesional të cilët mund të bërë me cilësi të mirë në kohë të shkurtër;

   4.) Shërbimi Customized mund të sigurohet sipas specifikave tuaja dhe mostra.

  FAQ

  Q1.How mund të marr një mostër për të konfirmuar cilësinë?

  1.You mund të na japin me detaje të produktit, të tilla si, materiale, grurit, duke mbështetur pëlhurë, trashësi, ngjyra, gjerësi, pesha gram, mbrojtjen e mjedisit etj Ne mund të ju dërgojnë mostër siç kërkohet tuaj.

  2.Nëse ju na besoni, ju mund të na dërgoni mostrat origjinale. Ne do të bëjmë mostrat sipas nevojave tuaja. 

  Q2.About ngarkuar mostër dhe mostra tarifë mallrave

  Mostra 1.Our është ngarkuar free.

  2.Për shkak të jemi bashkëpunimi i parë, ju keni nevojë për të marrë tarifën e mallrave mostër, si politikën tonë të kompanisë. Pra, pls na dërgoni accout tuaj expess, për shembull, UPS, TNT, DHL, FEDEX etj

  çmimi Q3.About

  1.You can send us the pictures, and tell us the product specification and special requests, or you send the original sample to us. After analyzing, we will quote for you soon.

  2.If the product quantities are larger, we will give you a discount.

  Q4.Factory Tour

  Mirëpritur të vizitojë fabrikën tonë, kontaktoi me ne për të zgjidhur orarin vizituar.

  Q5.Why ngjyra aktuale nuk janë të njëjta si në figurë?

  Për shkak të existense e shmangie me ngjyra, ngjyra në foto është vetëm referencë.

  Q6. kapaciteti i prodhimit

  10 R & D njerëz, të lartë furnizimi efikas ablity 1.5 milionë metra në muaj.

  Q7. Çfarë është kushtet tuaja të ofrimit të?

  Ne pranojmë FOB, CIF etj, ju mund të zgjidhni një që është më e përshtatshme për ju.

  Q8. Çfarë është kushtet e tregtisë dhe mënyra e pagesës?

  % 50% apo 30 të vlerës totale që duhet të paguhet para se të prodhimit, të pranojë T / T, L / C, Western Union, PayPal ose Alibaba urdhër të sigurimit të tregtisë etj

   Fabrika Trego

  photobankphotobank (1) photobank (3)

   


 • Previous:
 • Next:

 • Regjistrohu për gazetën tonë

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

  Na ndiq

  në mediat tona sociale
  • sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns05
  WhatsApp Online Chat!