за компанијата

  Ningbo Ruifeng ПЛАСТИЧНИ CO., LTD наоѓа во познатиот пристанишниот град Ningbo. и е основана во 2002 година Ние сме кожа производителот интегрирање на R & D, производство и продажба на СТП / ПВЦ leather.Strong чувство на кожа, различни бои, и стабилноста на квалитетот. Тоа е вашиот идеален материјал за троседот, автомобили, јахти, обувки, топка, декоративни, текстил и други производи од кожа. Нашите производи може да помине REACH, EN71, ROHS, PAHS, стандарди BS5852 FR и ладно пламен итн

  Претплатете се на нашиот билтен

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

  Следете нас

  на нашите социјални медиуми
  • sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns05
  WhatsApp Онлајн Chat!