Контактирајте не

  Ningbo Ruifeng пластика копродукции, Ltd

  адреса

  No.219 Dongshengroad, Zhenhai,

  Ningbo, Жеџијанг, Кина.

  телефон

  Г-ѓа Кетрин Ли
  -пошта: katharine@nbrfsj.com
  Тел: 8615867839522
  WHATSAPP: +8615867839522
  WeChat: li1520886341
  Г-ѓа Мајкл Хуанг
  -пошта: sales@nbrfsj.com Тел: 8615372678708 WHATSAPP: + 8615372678708b WeChat: michellevvvv

  часа

  Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

  Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

  Недела: Затворено

  Сакаат да работат со САД?


  Претплатете се на нашиот билтен

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

  Следете нас

  на нашите социјални медиуми
  • sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns05
  WhatsApp Онлајн Chat!