Најчесто поставувани прашања

  Најчесто поставувани прашања

  НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА

  Како можам да добијам примерок за потврдување на квалитетот?

  1.You може да ни обезбеди со деталите за производот, како на пример, материјалот, жито, придружен материјал, дебелина, боја, широчина, грам тежина, заштита на животната средина итн Ние можеме да ви испратиме примерок како што се бара вашата.

  2.Ако ни веруваат, можете да ни пратите на оригиналните примероци. Ние ќе го направи примероци во зависност од вашите потреби. 

  За полнење примерок и примерок плаќање товарни

  1.Нашата примерок е слободен трошоци.

  2.Due да сме прва соработка, треба да се земе такса примерок товарен како што е нашата политика на компанијата. Значи, pls ни ги испратите вашите expess accout, на пример, UPS-от, ТНТ, DHL, FedEx, итн

  3.Ако поставите цел, ние ќе рефундирање на надомест на примерокот товарни за вас.

  за цена

  1.You да ни ги испратите на слики, и да ни кажете спецификацијата на производот и посебни барања, или да ви испрати на оригиналниот примерок за нас. По извршената анализа, ние ќе го цитирам за вас наскоро.  

  2.Ако количини на производот се поголеми, ние ќе ви даде попуст. 

  гаранција за квалитет

  3 години гаранција за квалитет за сите модели.

  .Factory турнеја

  Добредојдовте да ја посетите нашата фабрика, во контакт со нас за да се спогоди во посета на распоред.

  Зошто вистинската боја не се исти како на сликата шоу?

  Поради existense на хроматските аберации, бојата на сликата е само референца. 

  Што е рок на исплата?

  100% или 30% од вкупната вредност што треба да се плати пред производство, да ги прифати T / T, L / C, Paypal, Western Union и така натаму.

  Која е нашата предност?

  1.The најдобрите pricevwith висок квалитет;

  2.qualities се стабилноста многу;

  3.Ordinery и fashional ткаенини се предвидени тука, без оглед на она што е врежана, печатени, цврсти обоена, врзани, водоотпорен, брчки или brozen. Можете да го добиете она што го сакате, ако немаме, ние ќе се обидеме нашите најдобри да ги бара за вас;

  4.strict контрола на испорака и добри по продажбата на услугата се клучевите на доверба од нашите клиенти низ целиот свет.

  нашето искуство

  Повеќе од 10 години синтетичка кожа фабрика со 500 + дизајни.

  производ апликации

  Погодно за Софа, тапацир, торба, декоративни, автомобил, чевли, облека, итн

  капацитет на производство

  10 R & D луѓе, високо ефикасно снабдување ablity 1,5 милиони метри месечно.

  Која е вашата смисла на испорака?

  Ние прифаќаме ФОБ, CIF слично, можете да изберете оној кој е најзгодно за вас.

  Што е трговски услови и начин на плаќање?

  50% или 30% од вкупната вредност што треба да се плати пред производство, да ги прифати T / T, L / C, Western Union, PayPal или Alibaba цел трговски осигурување итн

  Сакаат да работат со САД?


  Претплатете се на нашиот билтен

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

  Следете нас

  на нашите социјални медиуми
  • sns01
  • sns02
  • sns03
  WhatsApp Онлајн Chat!