Ние ќе присуствува КОЖА ИЗЛОЖБА на сите Кина во Шангај од 30. август - 1. септември, 2018 година.

  Ние ќе присуствува КОЖА ИЗЛОЖБА на сите Кина во Шангај, од 29 август до 31, 2018, а нашите број на штандот е Е6-c8a. Вие сте добредојдени да ја посетите !!

   

  слики на изложбата
  微 信 图片 _20180903145759 微 信 图片 _20180903145804 微 信 图片 _20180903145941

  Време на мислењето: Мај-23-2018

  Претплатете се на нашиот билтен

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

  Следете нас

  на нашите социјални медиуми
  • sns01
  • sns02
  • sns03
  WhatsApp Онлајн Chat!