Rreth kompanisë

  NINGBO RUIFENG PLASTIC CO., LTD gjendet në qytetin port të famshme të Ningbo. dhe është themeluar në vitin 2002. Ne jemi një prodhues lëkure integruese R & D, prodhimit dhe shitjes për sensin PU / PVC leather.Strong prej lëkure, të ndryshme me ngjyra, dhe stabilitetin e cilësisë. Është material juaj ideal për divan, makinë, jaht, këpucë, top, dekorative, tapiceri dhe produkte të tjera të lëkurës. Prodhimet tona mund të kalojë të arritur, EN71, RoHS, PAH, standardet BS5852 FR dhe flaka ftohtë etj

  Regjistrohu për gazetën tonë

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

  Na ndiq

  në mediat tona sociale
  • sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns05
  WhatsApp Online Chat!