Rreth nesh

  NINGBO RUIFENG PLASTIC CO., LTD gjendet në qytetin port të famshme të Ningbo. dhe është themeluar në vitin 2002. Ne jemi një prodhues lëkure integruese R & D, prodhimit dhe shitjes për sensin PU / PVC leather.Strong prej lëkure, të ndryshme me ngjyra, dhe stabilitetin e cilësisë. Është material juaj ideal për divan, makinë, jaht, këpucë, top, dekorative, tapiceri dhe produkte të tjera të lëkurës. Prodhimet tona mund të kalojë të arritur, EN71, RoHS, PAH, standardet BS5852 FR dhe flaka ftohtë etj

  Ruifeng plastike tre kompetencat kryesore
  të cilësisë
          Cilësia është themelore ynë, të kryejë çdo aspekt të përgjegjësisë sonë, qëllimi ynë është për të arritur nivelin më të avancuara ndërkombëtare të cilësisë.
  Innovation
          zgjidhë problemin tuaj është burim i inovacionit tonë, dhe rruga jonë përpara në zhvillimin e kërkesës tuaj.
  shërbimit
          shërbimet tona për nevojat tuaja të mbizotërojë, çfarë ju duhet, ne të sigurojë që, për kënaqësinë tuaj është drejtimi i përpjekjeve tona


  Regjistrohu për gazetën tonë

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

  Na ndiq

  në mediat tona sociale
  • sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns05
  WhatsApp Online Chat!