Na kontaktoni

  Ningbo Ruifeng plastike Co, Ltd

  Adresë

  No.219 Dongshengroad, Zhenhai,

  Ningbo, Zhejiang, China.

  telefon

   Katharine Li
  MOB/WhatsApp:+86-15867839522
  WeChat: li1520886341
  Eileen Xu
  MOB/WhatsApp:+86-15906860193
  wechat:Eileen0327

  orë

   

  24 hours online

  Duan të punojnë me ne?


  Regjistrohu për gazetën tonë

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

  Na ndiq

  në mediat tona sociale
  • sns01
  • sns02
  • sns03
  WhatsApp Online Chat!