friendly prodhues PVC lëkure Eko me model prej endësi, për jahteve, anije - Kinë Ningbo Ruifeng plastikës

  friendly prodhues PVC lëkure Eko me model prej endësi, për jahteve, anije

  Përshkrim i shkurtër:

  We have over 15 years’ of experence to design, develop and marketing PU/PVC/TPU synthetic leather for yacht.Product DetailsItem NO.PVC LEATHER FOR YACHT RF005NameFlexing Endurance 1...


 • Furnizimi Aftësia: 1500000 metra / në muaj
 • Port: Ningbo/Shanghai
 • Termat pagesës: T / T, L / C, D / A, D / P, perëndimore Bashkimi, PayPal etj
 • FOB Referenca Çmimi: USD4.12-8.82 / meter
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Ne kemi mbi 15 vjet experence për projektimin, zhvillimin dhe marketingun PU / PVC / TPU lëkure sintetike për jaht.

  detajet e produktit

  Artikull NO. LEATHER PVC PËR Yacht RF005
  emër Flexing Durim 100000 Cycles PVC Vinyl lëkure për Dekorimi Yacht
  material PVC
  Trashësia 0.9-1.0 mm 
  gjerësi 54/55 "
  përkrahje nonwoven
  çmim USD4.12-8.82 / meter
  Ngjyrë disa
  model embossed
  moq 500 metra
  mostër  akuzat e lirë
  përdorim Yacht, Detare, Punim, tapiceri etj
  tipar UV Rezistenca, konsumuarit rezistencës, i papërshkueshëm nga uji, pa erë, Anti-myk, Scratch Rezistencës, Folding Rezistenca 100.000 herë
   etj 
  standardet mjedisore Pass të arritur, RoHS, PAH, EN-71, 6p, temperatura të ulëta 30 gradë etj
  Fabrika Inspektimi: i mirëpritur

  produkt Aplikimi

  lëkurë Yacht 1

   

  lëkurë Yacht 2

   

  Yacht lëkurë 3

  Kryesore Rajonet e eksportit

  Evropa, Amerika, Azia etj

  Packaging & Shippment

  paketimi Detail 30 -40meters / roll, secili roll me film të fortë PVC mbështjellë. Shipping Mark dhe kartë ngjyra në anën e rrotull.
  Koha Lead 15-20 ditë pas 30% e depozitave paguar ose marrë L / C nga banka
  Shipping: Nga deti / nga ajri / nga express

  photobank (2)photobank

  Advantage Konkurruese fillore

  1.) "Cilësia është shpirti në një ndërmarrje" takohen shqetësimet mjedisore me metale të rënda, duke përfshirë të arritur, EN-71, RoHS, ftalat Lirë dhe shumë të tjerë;

  2.) "Me na paratë tuaja në të sigurt" kthim të plotë në rast të cilësisë ose dorëzimit vonesë kohë të keqe;

  3.) "Koha është flori", për ju dhe për ne, ne kemi punë ekip profesional të cilët mund të bërë me cilësi të mirë në kohë të shkurtër;

  4.) Shërbimi Customized mund të sigurohet sipas specifikave tuaja dhe mostra.

  FAQ

  Q1.How mund të marr një mostër për të konfirmuar cilësinë?

  1.You mund të na japin me detaje të produktit, të tilla si, materiale, grurit, duke mbështetur pëlhurë, trashësi, ngjyra, gjerësi, pesha gram, mbrojtjen e mjedisit etj Ne mund të ju dërgojnë mostër siç kërkohet tuaj.

  2.Nëse ju na besoni, ju mund të na dërgoni mostrat origjinale. Ne do të bëjmë mostrat sipas nevojave tuaja. 

  Q2.About ngarkuar mostër dhe mostra tarifë mallrave

  Mostra 1.Our është ngarkuar free.

  2.Për shkak të jemi bashkëpunimi i parë, ju keni nevojë për të marrë tarifën e mallrave mostër, si politikën tonë të kompanisë. Pra, pls na dërgoni accout tuaj expess, për shembull, UPS, TNT, DHL, FEDEX etj

  çmimi Q3.About

  1.You mund të na dërgoni fotot, dhe të na tregoni specifikimet e produktit dhe kërkesat e veçanta, ose të dërgoni mostrën origjinale për ne. Pas analizimit, ne do të japin kuotën për ju së shpejti.  

  2.Nëse sasitë e produktit janë më të mëdha, ne do të ju jap një zbritje. 

  Q4.Factory Tour

  Mirëpritur të vizitojë fabrikën tonë, kontaktoi me ne për të zgjidhur orarin vizituar.

  Q5.Why ngjyra aktuale nuk janë të njëjta si në figurë?

  Për shkak të existense e shmangie me ngjyra, ngjyra në foto është vetëm referencë.

  Q6. kapaciteti i prodhimit

  10 R & D njerëz, të lartë furnizimi efikas ablity 1.5 milionë metra në muaj.

  Q7. Çfarë është kushtet tuaja të ofrimit të?

  Ne pranojmë FOB, CIF etj, ju mund të zgjidhni një që është më e përshtatshme për ju.

  Q8. Çfarë është kushtet e tregtisë dhe mënyra e pagesës?

  % 50% apo 30 të vlerës totale që duhet të paguhet para se të prodhimit, të pranojë T / T, L / C, Western Union, PayPal ose Alibaba urdhër të sigurimit të tregtisë etj

  Fabrika Trego

   

  photobank1photobank (1)photobank (4)


 • Previous:
 • Next:

 • Regjistrohu për gazetën tonë

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

  Na ndiq

  në mediat tona sociale
  • sns01
  • sns02
  • sns03
  WhatsApp Online Chat!