FAQs

  FAQ

  PYETJET MË TË SHPESHTA

  Si mund të marr një mostër për të konfirmuar cilësinë?

  1.You mund të na japin me detaje të produktit, të tilla si, materiale, grurit, duke mbështetur pëlhurë, trashësi, ngjyra, gjerësi, pesha gram, mbrojtjen e mjedisit etj Ne mund të ju dërgojnë mostër siç kërkohet tuaj.

  2.Nëse ju na besoni, ju mund të na dërgoni mostrat origjinale. Ne do të bëjmë mostrat sipas nevojave tuaja. 

  Rreth ngarkuar mostrës dhe mostrës tarifë mallrave

  Mostra 1.Our është ngarkuar free.

  2.Për shkak të jemi bashkëpunimi i parë, ju keni nevojë për të marrë tarifën e mallrave mostër, si politikën tonë të kompanisë. Pra, pls na dërgoni accout tuaj expess, për shembull, UPS, TNT, DHL, FEDEX etj

  3.Nëse ju vendin e rendit, ne do të kthejë tarifë mostër mallrave për ju.

  Rreth çmim

  1.You mund të na dërgoni fotot, dhe të na tregoni specifikimet e produktit dhe kërkesat e veçanta, ose të dërgoni mostrën origjinale për ne. Pas analizimit, ne do të japin kuotën për ju së shpejti.  

  2.Nëse sasitë e produktit janë më të mëdha, ne do të ju jap një zbritje. 

  Garanci Quality

  3 vjet garanci të cilësisë për të gjitha modelet.

  .Factory Tour

  Mirëpritur të vizitojë fabrikën tonë, kontaktoi me ne për të zgjidhur orarin vizituar.

  Pse ngjyra aktuale nuk janë të njëjta si në figurë?

  Për shkak të existense e shmangie me ngjyra, ngjyra në foto është vetëm referencë. 

  Çfarë është termi pagesës?

  100% ose 30% e vlerës totale që duhet të paguhet para se të prodhimit, të pranojë T / T, L / C, Paypal, Western Union dhe kështu me radhë.

  Çfarë është avantazhin tonë?

  1. pricevwith më të mirë me cilësi të lartë;

  2.qualities janë stabiliteti shumë;

  3.Ordinery dhe pëlhura fashional janë dhënë këtu, pa marrë parasysh çfarë është embossed, të shtypura, të ngurta lyer, lidhura, i papërshkueshëm nga uji, rrudha a brozen. Ju mund të merrni çdo gjë që ju dëshironi, në qoftë se ne nuk kemi, ne do të përpiqemi të mira tona për të kërkuar ato për ju;

  kontrolli 4.strict mbi shpërndarjen dhe të mira pas shitjes shërbimi janë çelësat e besimit nga klientët tanë të gjithë botën.

  përvoja jonë

  Fabrika sintetike më shumë 10 vjet lëkure me 500 + dizajne.

  aplikacionet e produktit

  Të përshtatshme për Sofa, tapiceri, qese, dekorative, makina, këpucë, veshje, etj

  kapaciteti i prodhimit

  10 R & D njerëz, të lartë furnizimi efikas ablity 1.5 milionë metra në muaj.

  Çfarë është kushtet tuaja të ofrimit të?

  Ne pranojmë FOB, CIF etj, ju mund të zgjidhni një që është më e përshtatshme për ju.

  Çfarë është kushtet e tregtisë dhe mënyra e pagesës?

  % 50% apo 30 të vlerës totale që duhet të paguhet para se të prodhimit, të pranojë T / T, L / C, Western Union, PayPal ose Alibaba urdhër të sigurimit të tregtisë etj

  Duan të punojnë me ne?


  Regjistrohu për gazetën tonë

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

  Na ndiq

  në mediat tona sociale
  • sns01
  • sns02
  • sns03
  WhatsApp Online Chat!