Ne do të marrë pjesë lëkurë EKSPOZITEN ALL Kinë në Shanghai nga 30 gusht deri më 1 shtator, 2018.

  Ne do të marrë pjesë lëkurë EKSPOZITEN ALL Kinë në Shanghai nga 29 gusht në 31th, 2018, dhe numri ynë kabinë është E6-c8a. Jeni të mirëpritur të vizitoni !!

   

  Fotografitë ekspozitë
  微 信 图片 _20180903145759 微 信 图片 _20180903145804 微 信 图片 _20180903145941

  Ora Post: Maj-23-2018

  Regjistrohu për gazetën tonë

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

  Na ndiq

  në mediat tona sociale
  • sns01
  • sns02
  • sns03
  WhatsApp Online Chat!